Kancelaria Notarialna Cejrowska

Kancelaria

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze stroną internetową Kancelarii Notarialnej notariusz Jolanty Cejrowskiej. Ponadto zachęcamy do kontaktu telefonicznego i odwiedzenia osobiście Kancelarii, gdzie doświadczony personel, udzieli Państwu szczegółowych informacji i umówi na rozmowę z Notariuszem.

 

Notariusz Jolanta Cejrowska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego, który ukończyła z oceną bardzo dobrą. Posiada profesjonalne przygotowanie do wykonywania zawodu notariusza, bowiem odbyła pełnoetatową aplikację notarialną w Kancelarii Notarialnej w Sopocie, po której ukończeniu zdała w Warszawie egzamin notarialny, a następnie odbyła pełnoetatową asesurę notarialną w Kancelarii Notarialnej w Starogardzie Gdańskim.

 

Kancelaria Notarialna notariusz Jolanty Cejrowskiej powstała w Tczewie w 2003 roku. Początkowo mieściła się w Tczewie, przy ulicy Tadeusza Kościuszki, a od 2010 roku zlokalizowana jest przy ulicy Juliusza Słowackiego numer 3/5, naprzeciw skrzyżowania ulic Juliusza Słowackiego, Tadeusza Kościuszki i Kardynała Stefana Wyszyńskiego, charakterystycznego w mieście skrzyżowania z semaforem.

 

Obecne położenie umożliwia dogodny dojazd i możliwość zaparkowania samochodu na prywatnym parkingu Kancelarii przeznaczonym dla Klientów, a także wzdłuż ulicy Juliusza Słowackiego.

 

Kancelaria Notarialna notariusz Jolanty Cejrowskiej prowadzona jest wspólnie w lokalu, w którym mieści się także Kancelaria Adwokacka CEJROWSKI.

www.cejrowski.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
(c) Kancelaria Notarialna Cejrowska